Жіночий

У 2004 році сестри нашої області відзначили 80-річчя утворення першого жіночого гуртка в області, який виник у Рівному в березні 1924 року.

 new komitet

Керівник відділу з 25.01.2014р.:

ВОРОНЮК Таіса Костянтинівна

Сестри комітету відповідальні за наступні ланки служіння:

- за справи милосердя - Подранецька Л.Д.,Корнейчук О. Ю.;

- молитовне служіння - Корольчук Р.І., Лустюк Л.Б.;

- жіноче навчання - Бондарчук С.Р.;

- інформація - Сидикіна С.М.;

- за конференції - Доброчинська І.В.;

- за табори - Воронюк Т.К., Корнійчук М.М.

 

Основні напрямки роботи відділу:

 Щороку проводиться Всесвітній день і Всеукраїнський день молитви. У ці дні сестри моляться за конкретні потреби та проводять спілкування на певну підготовлену тему.

 Один раз на місяць сестри наших церков проводять жіноче молитовне зібрання.

 Щотижня збираються молитовні групи, які моляться за пробудження сімей, міст і сіл, нашого народу, за служителів і духовний стан церков.

 Праця милосердя – це турбота про вдів, хворих, сиріт, інвалідів, престарілих, одиноких, малозабезпечених, бездомних. Сестри відвідують їх і надають посильну допомогу.

 Утворені спеціальні групи для навчання жінок при Рівненському Біблійному інституті.

 Влітку сестри мають нагоду відпочити в п’ятиденному таборі «Дотик неба».

 Уся робота жіночого відділу спрямована на духовне зміцнення церков та євангелізаційну працю.

 

Сестри обласного комітету збираються один раз на тиждень і спільно моляться за успішну роботу відділу і духовний стан всіх сестер області.

Двічі на рік відбувається засідання розширеного жіночого обласного комітету, до якого входять 16 сестер. На зустрічах сестри розповідають про свою працю, а також складають плани майбутньої роботи.

 

Жіночий комітет виконує таку працю: 

  • Проводить духовно-будуючі конференції у церквах області

  • Обласні конференції один раз на рік

  • Відвідує церкви та жіночі молитовні зібрання для духовної підтримки сестер.

 

Сестри із Здолбунівсько-Острозького регіону зібрались 11 березня 2017 року у Домі молитви церкви ЄХБ м. Здолбунів, щоб разом пороздумувати над темою «Роль жінки-християнки». На початку пастор місцевої церкви Тарас Олексійович Бричук нагадав про одну із жінок Старого [...]

«Уставай, світися!» Всесвітній День молитви сестер відбувся 7 листопада 2016 року.   Тема : «Повстань і світися для Ісуса в тому суспільстві, де ти живеш»   Одного разу Ісус сказав: "Я світло для світу"(Ів.8:12), і Він же сказав: "Ви – світло для світу. Не [...]

Тема: "Жінка посвячена Богові"                Понад 250 сестер різного віку приїхали на обласну конференцію. Свято пройшло під гаслом «Жінка, посвячена Богові». Розпочав конференцію обласний пресвітер Василь Захарович Басараба. Він нагадав усім, що [...]