20171118101753

18 листопада 2017 року відбулася чергова зустріч обласної групи служителів БІ.

Перед тим, як приступити до розгляду навчального матеріалу (3-4 уроки курсу "Динаміка церкви"), Любомир Турчак порушив дуже важливе питання: чому люди по різному ростуть в плані пізнання? Бо різна мотивація. Кожен із присутніх братів поставив собі запитання: "З якою мотивацією я приходжу на зібрання?" -стати кращим служителем? -чи просто перевірити правильність того, що говорить проповідник ? Це називається “упередженість” цього потрібно уникати, адже Ісус прийшов спасати людей ,а не перевіряти.  Моє завдання - не тестувати проповідника чи пастора, а вчитися. Тоді буде більший ККД (коефіцієнт корисної дії). Моя мотивація - вирости самому, щоб Бог мене більше використовував. 

Хорошим благословенням було для нашої групи те, що брати ділилися свідоцтвами, як вивчене теоретично втілювали на практиці у своїх церквах. Далі брати мали дискусію по курсу "Динаміка церкви".

УРОК 3. Тема:" Церква в контексті історії і культури".Знання історичного, та культурного контексту в якому розвивається і існує церква, може внести неоціненну допомогу при оцінюванні діяльності конкретних церков.Проблема і загроза, яка стоїть перед сучасною церквою - це "істеблішмент" – це коли форма стає змістом, коли відносне стає абсолютним.Євангельські церкви стоять перед унікальним завданням - розбити кайдани "істеблішменту", які вже почали сковувати багато церков. Реформувати те, що перестало приносити зміни та преображення.

УРОК 4:"Поклоніння Господу в житті церкви".Поклоніння: Івана 4:24 ”життя в дусі і істині”, Римлян 11:36 ”виконання волі Божої, коли роблю те що хоче Бог”. Брати ділилися хорошими ідеями, як покращити недільні богослужіння:А) Спів: заглиблюватися в сутність пісні (вступ до пісні, пісня під проповідь)Б) Короткі свідоцтва.В) Молитва: вчити молитись по суті проповіді, пропонувати продумані наперед прохання для молитви, більше спонукувати молодих людей молитися… 

Для того, щоб принести хороші зміни у церкву, служитель має перш за все змінювати себе. Для цього нам необхідна праця над характером. Тому в листопаді брати працюють над рисою "Пунктуальний" - той хто виконує свої обов’язки вчасно.Ось хороші практичні поради для досягнення цієї цілі: А) Щодня майте мінімум 30хв. часу усамітнення з Богом Ів.7:6. Б)Підготуйтеся до подій, які будуть у вас незабаром…В) Заплануйте кожен день тижня. Г) Завчасно повідомляйте про свою відсутність або запізнення. 

Наступна зустріч планується на 23 грудня.

Кузьміч Олег, диякон церкви с.Орв’яниця