24 лютого 2019 року церква с. Плоске, Острозького району, мала святкове зібрання з нагоди рукопокладення на дияконське служіння брата Віктора Олександровича Крещука.

В зібранні співом і декламаціями брала участь молодь, брати і сестри  місцевої церкви, що додавало піднесеності і урочистості.

Першим ділився словом  пастор місцевої церкви Войцеховський Віктор Казимирович закликавши усіх зосередитись на слові Божому і тому, що Господь хоче сказати кожному присутньому.

Далі зі словом звернувся пастор церкви в с. Олександрія, Срібнюк Василь Борисович. Тема «Важливість духовного зростання». Брат Василь зачитав декілька текстів та поділився власним досвідом, та свідченням. А потім навів 10 кроків на шляху духовного зростання, супроводжуючи свою розповідь захоплюючими історіями-ілюстраціями.

Третім говорив голова ООЦ ЄХБ Василь Захарович Басараба. Зачитавши із книги Дії Апостолів та Послання Павла до Тимофія він дав настанови брату Віктору щодо того яким має бути диякон церкви Христової. Також коротко було сказано до дружини Олени. Після настанови Василь Захарович задав питання чи готовий брат Віктор бути таким і взяти таке відповідальне і нелегке служіння. Всі присутні почули ствердне «Так, готовий».

Церкві теж прозвучало декілька слів побажань і настанов.

Молитву з покладанням рук звершували Войцеховський Віктор Казимирович, Войцеховський Борис Казимирович, Срібнюк Василь Борисович та Басараба Василь Захарович.