«Отож, сину мій, зміцняйся в благодаті, що в Христі Ісусі вона» (2 Тим.2:1) 

Кожен християнин перебуває в стані духовного розвитку або духовного занепаду. Якщо ви духовно зростаєте, ваша будете тривалі в молитві, а вивчення Слова Божого стане щоденним, ви будете ділитись своєю вірою з іншими і проповідувати життям Біблійну істину. Ви будете прагнути зберігати святість, міркуючи про те, що Боже і говорити про це оточуючим, бо сила Духа Святого буде діяти через вас.

Біблія оповідає нам про Тимофія, молодого духовного сина апостола Павла, який служить для нас прекрасним взірцем Божої дії в житті людини, і як Він зростав у вірі, завдяки своєму наставнику Павлу.  Будучи ще юнаком, Тимофій уже знав Бога і його віра зростала з дитинства. Ім′я Тимофій означає «той, хто шанує Бога» і він дійсно жив відповідно значення свого імені. Його віра, не зважаючи на те, що була молода, вже давала чудові плоди.

Для Господа вік не має значення. Він дає можливість молодому трудитись поруч із людьми похилого віку. Бог бачить серце, відданість і посвяту людини й веде до її духовного процвітання.

Про Тимофія написано, що «добре свідоцтво про нього давали брати». Його молодість не була перешкодою для його свідчення, але навпаки, доповнювала його. І навколишні, дивлячись на нього, могли спостерігати зміни, які зробив у його житті Христос.

Апостол Павло бачив у Тимофія нелицемірну віру і підкреслював це. Він бачив у цьому молодому віруючому щось особливе, і вирішив стати йому наставником незважаючи на вік і всі досягнення Тимофія, Павло постійно закликає його, як закликав би й кожного з нас, продовжувати рости у вірі. Як часто нам не вистачає тих, хто йшов би поруч з нами, кого ми могли б наслідувати у вірі. Єдина дорога, як можна зміцнюватись у вірі – вчитися довіряти Богові більше і більше.Згодом у нашому житті обов′язково будуть і труднощі і проблеми, які будуть перевіркою нашої віри. Але тоді згадайте, чого вчив Павло юнака 2Тим.2:1. Християнин має бути взірцем, щоб інші почали іти за Господом. Завжди приймайте написане на віру. Воно пояснює радості, через які проходить людина, зростаючи духовно. Писання дає нам практичні поради щодо вирішення проблем, з якими ви стикаєтесь. Слово Боже навчає принципам, які необхідні кожній людині для життя. І зростаючи в Божому Слові, людина починає розуміти наскільки все, що відбувається у нашому житті, є здійсненням Божої волі.

19 травня 2019 року у церкві ЄХБ с. Студянка звершувалось рукопокладення молодого пастора Свінтозельського Ігора Васильовича. Молитву благословіння звершували регіональний пастор Микола Георгійович Чайка, почитавши текст із Єв. Матвія 16:19 про ключі від Царства Небесного, які Господь дає Своїм служителям, і пастор місцевої церкви Віталій Вознюк.

Також прославляли Господа співом гурт із церкви м. Радивилів.

 

Віталій Вознюк